גדרות אלומיניום ישנם לא מעט סוגי גדרות מחומרים שונים ומסגנונות שונים.
אנו בספיר גייטס נתאים לכם את הגדר המושלמת והמתאימה ביותר לצרכים שלכם, ובהתאם לשערי אלומיניום הקיימים בשטח. אנו נגיע לשטח נמדוד, נבחן, נבדוק, ונמליץ על סוג גדר המתאימה ביותר, תוך התחשבות ברצון הלקוח ולפי הצורה בא הוא חלם שהגדר תראה.
לאחר שנבחר גדר מתאימה נתחיל בעבודה.


גדרות אלומיניום פראית

גדרות אלומיניום פראית דופן פנימית ודופן חיצונית גדר בעובי 40 ממ' {4 סמ}. מרשים, מיוחד ויוקרתי! הגדר עשויה מאלומיניום בעובי 2.5 ממ' חתוכה בלייזר. בליבת הגדר מרותכת קונסטרוקציית אלומיניום על מנת לשמור על חוסן  ולמניעת התנדנדות הפחים, כמו כן בתוך היחידה ישנם חורי ניקוז מים למניעת הצטברות לכלוך ואבק. עבודת הצבע על גדרות אלומיניום מורכבת לא פחות מאחר ונדרש להגיע עם הצבע לחלקים הפנימיים של היחידה, על מנת ליצור גדר אלומיניום חלקה ונראת טוב לעין. בשלבי התכנון ניתן לקבוע מראש היכן ישב כל חיתוך מה יהיה רוחבו וכמה פסים ובאיזה סגנון ייחתך הפח.
להצעת מחיר והתייעצות בנושא גדר אלומיניום איכותית בייצור לפי דרישה צרו איתנו קשר.

ייצור מתקדם טכנולוגית
גדרות אלומיניום - הרכבה והתקנה
התקנת גדר האלומיניום

אנו בספיר גטס מתגאים מאוד באיכות הייצור המתקדמת שלנו לגדרות אלומיניום. במקרים רבים אנו משלבים בין גדרות אלומיניום לשערי אלומיניום, כך אתם נהנים מהתאמה מלאה בין הגדר לשער הכניסה לבית.
אנו נותנים דגש גם בפרטים הקטנים ביותר גם  במקומות המוסתרים, כך אנו מבטיחים שהמוצר המוגמר היוצא ממפעלינו יהיה באיכות גבוהה ובגימור היוקרתי ביותר. 

התקנה איכותית ומהירה

כל התקנות גדרות אלומיניום נעשות ע"י החברה. ההתקנה מתבצעת באופן מקצועי ע"י צוות מומחים בעלי נסיון רב. אנו משתדלים לבצע התקנות נקיות, ומהירות בדגש על איכות הרכבה מושלמת ועמידות לאורך שנים רבות.