פתרון פרקטי ועיצובי.
גם אם הדלת היחידה שאתם מכירים היא דלת הבית, המשרד או החנות שלכם, הגיע הזמן להציג בפניכם עולם חדש: הדלתות הנסתרות! דלת נסתרת אמנם לרוב את הדלת פותחים וגם נכנסים דרכה כאשר אתם עומדים, אך גם ישנן דלתות אחרות המובילות אתכם אל הביוב או חדרי השירות והמכונות. חברת "ספיר גייטס" מתמחה בשירות של אספקת מוצרי אלומיניום, נירוסטה ופלדה, כאשר כל מוצר מגיע עם אחריות של כ-3 שנים.

הכירו גם אתם את השימושים של הדלת הנסתרת, מדוע היא בטוחה יותר ואיך היא גם תורמת לכם אסתטית?

לצד הפתרון הפרקטי, גם ישנו רצון במענה עיצובי

לא אחת, בעת שמחפשים אחר פתרון פרקטי, כל שרוצים הוא להבטיח כי אכן ישנו מענה לבעיה הספציפית. כיום, ישנם פתרונות נפלאים שמטרת העל שלהם היא אכן פונקציונאלית, אך הם מגלמים בתוכם גם את האלמנט העיצובי שרבים כל כך חושקים בו. כך לדוגמא, עם מכסה הביוב הנסתר. אם אתם גרים בבית פרטי לדוגמא ויש לכם קומת מרתף, סביר כי גם יש לכם פתח ביוב. במקום שדלת הביוב תהיה שונה מחיפוי הרצפה, ניתן להסוות אותה באמצעות דלת נסתרת. התוצאה? הדלת משתלבת עם הרצפה וכך הנראות הכללית לא נפגעת.

חדר המכונות של הבריכה מוצנע על ידי הדלת הנסתרת

יש לכם בריכה בחצר הפרטית של הבית? דעו כי תוכלו ליהנות ממנה אפילו יותר! כל בריכה ביתית מתופעלת על ידי חדר מכונות. אותו חדר מכונות נותן פקודות לשלל אלמנטים: הכל מכמות הכלור הנדרשת, פיזור של מלח וכן הלאה. בנוסף, חדר זה מאופיין גם בלוחות חשמליים ומנגנוני בקרה שונים. לרוב, אותו חדר מכונות מותקן תחת הדק שלכם, כך שלרוב גם ישנו מכסה חיצוני הפוגע במרקם העיצובי של החצר המושקעת שלכם.

עם שירות מקצועי שיינתן לכם על ידי הצוות של "ספיר גייטס", תוכלו גם אתם ליהנות מדלת נסתרת. כך, חדר המכונות שלכם יהיה מוסווה. חשוב לציין כי ישנו גם אלמנט בטיחותי לדלת שכזו, שכן לא מדובר על מכסה הבולט מעל פני השטח וכך ישנה סכנת מעידה, אלא על דלת המתמזגת בצורה הרמונית עם המשטח הקיים.

פתרון בטיחותי לגני ילדים ובתי ספר

פתחי ביוב קשה אמנם לפתוח, אך היו מקרים מעולם בהם ילדים השתעשעו עם הרעיון. כשפתח הביוב מוסווה בצורה מקצועית, הילדים לא מודעים כלל להימצאותו של הפתח, כך שהם גם לא נמשכים למקום לא סימפטי שכזה. ניתן ליישם את עבודת הדלת הנסתרת בבתים פרטיים, בנייני מגורים וגם במוסדות חינוך.

.

One Response

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *