מכסה ביוב מרובע – פתרון מושלם לחיפוי דקורטיבי

היסטורית מכסה הביוב מתוארכת לפחות מתקופת רומא העתיקה, אז מהנדסי התשתיות של האימפריה השתמשו בסורגי ביוב מאבן. כיום מכסים וחיפויים לביוב מגיעים במגוון צורות ואיכויות, אם כי בישראל שמים דגש על הדקורטיביות והעיצוב של הפתחים.

במדינות אחרות בעולם ניתן למצוא יותר פתחי ביוב עגולים ויש כאלה עם פתחים בצורת משולש. בדרך כלל הפתחים נבנים מברזל יצוק או מבטון המכערים את הסביבה שהופכת לבעיה עבור בעלי בתים רבים המעוניינים לבצע שינויים ושיפורים בבית. אם ברצונכם לשנות את המראה, של בור הביוב בחצר או בכניסה לבית? תדעו שקיים פתרון פשוט. ניתן בקלות להסוות אותו ולהעניק לפתח מראה אסתטי ומעוצב, באמצעות התאמת מכסה ביוב מרובע או בכל צורה אחרת שתצטרכו. מכסה ביוב מרובע ומעוצב בהתאמה אישית יפתור לכם את כל ההתלבטויות.

מכסה הביוב המורבע הוא מוצר אחד בו תוכלו לקבל מגוון פתרונות, ביניהם:

  1. מערכת הסוואה איכותית בגובה קו הקרקע ללא בליטות או שקעים.
  2. זרימת מים תקינה ורציפה של מים אל בור הניקוז.
  3. מכסה הביוב מגיע בגדלים שונים וגם אם הפתח שלכם אינו סטנדרטי, ניתן לבצע חיתוך בלייזר בהתאמה אישית לפי דרישה שלכם.
  4. ידית נשלפת מותאמת בסיום השימוש
  5. בעל קנט זווית מתכת לריצוף קל ופשוט בתוך המסגרת
  6. ניקיון קל ופשוט של רשת הניקוז באמצעות מנגנון שליפה נוח.
  7. מתאים לכל סוג של מצע- לגינה, בטון, שיש או אבן.
מכסה ביוב מרובע
מכסה ביוב מרובע

כיום כל מכסה ביוב מרובע הוא חיפוי דקורטיבי, מקצועי ומעוצב המשתלב באופן טבעי בכל בית ועסק. ישנם מגוון רחב מכסים לביוב אבל הנפוצים מיוצרים לרוב משלושה חומרים שונים:


ברזל– מגיע בגלוון חם, היתרון המרכזי שלו לעומת האחרים הוא מחירו הזול לעומת החומרים הנוספים מהם מייצרים מכסים לביוב.

נירוסטה – יתרון המרכזי של הנירוסטה על פני האחרים היא העמידות הגבוהה מפני קורוזיה וחלודה. בנוסף אופן הרכבת והתקנת החיפוי הדוקורטיבי לביוב הינו פשוט ונוח יותר. יתרון חשוב נוסף הוא מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות.

שכבות פלדה – יתרון מרכזי מתאים לעומסים גדולים, כלי רכב, תנועת עוברי אורח ומעניק ביטחון ויציבות. מוכר בשמו הנוסף כ"סבכה לחצר אנגלית" מגיע באלומיניום או פלדה תלוי בעומס הרצוי.

פלסטיק – פתחי ביוב בגוונים של שחור הם לרוב עשויים מפלסטיק. היתרון המרכזי שלו הוא המשקל, קל לנשיאה ותפעול באמצעות מפתחות בעת הצורך וגם מעניק מראה אסתטי וחלק. חסרונו הבולט שאינו מגן מפני ריחות לא נעימים.

סבכת פלדה
סבכת פלדה

 

צפו בסרטון הדגמה לכיסוי פתח בריכת ביוב:
https://youtu.be/xbWfmYoBoEg

לסיכום מכסה ביוב מרובע
ניתן להתאמה לפתחים מגוונים, מגיע במבחר חומרים וסוגים, אפשרות להרכבה והתאמה באופן אישי הנקבעים על פי סוג המשטח, רמת עיצוב וגימור גבוהים, ללא בליטות ושקעים, שימוש ותפעול נוח וקל, זרימת מים תקינה ומונגשת לפתח הביוב.

 

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מומחים בתחום, שירות אדיב ושקיפות מלאה מול הלקוח אנחנו מזמנים אתכם ליצור קשר אתנו- חברת ספיר גייטס נדאג למצוא עבורכם פתרונות גם לבעיות המורכבות ביותר.

כתיבת תגובה