דלת נסתרת
דלת נסתרת

במהלך השנים האחרונות דלתות נסתרות הפכו פופולריות בקרב ישראלים רבים, לדלת הנסתרת מגוון שימושים רבים לבית ולחצר, הבריכה או חדר מכונות. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת האפשרויות הן אינסופיות, ניתן לעצב ולתכנן עבור סוגים שונים של חומרים. לפניכם 5 יתרונות מרכזיים שאתם חייבים להכיר:

עיצוב מנצח

דלת נסתרת מעניקה מראה ייחודי לסביבה הביתית שלכם בין אם מדובר לפתח לבריכה או לחדר המכונות, הדלת משתלבת באופן מושלם עם העיצוב והסגנון, ללא בליטות מיותרות ואי סימטריה הדלת יוצרת מראה אסתטי שללא ספק משנה ומוסיף למראה יוקרתי וייחודי לכל בית.

הסתרת חללים

יתרון בולט הוא השימוש שנעשה באמצעות דלת נסתרת להסתרת חללים, כיום הרבה יותר פשוט מבעבר להסתיר חללים ופתחים מסוימים. למשל חדרי מכונות ואחסון לציוד, פתחי בריכה או אפילו פתחי ביוב הקיימים במרחב הביתי. הסתרת החלל באמצעות דלת נסתרת מעניקה אפשרות להפרדה בין חללים המיועדים לאחסון ובנוסף מאפשרת הסתרה של חללים פרטיים.

טכנולוגיה מתקדמת

מאפיין נוסף וחושב הוא הטכנולוגיה המתקדמת, דלת נסתרת מציעה שילוב אסתטי והרמטי לצד טכנולוגיות מתקדמות של פתיחה ונעילה לבין מראה מעוצב לפי טעמו האישי וסגנונו של כל בית ומרחב או לקוח. דלת נסתרת ומעוצבת יחד עם תכנון הנדסי נכון ומקצועי בעיצוב יביא לידי ביטוי אלמנטים שונים וחומרים לכדי דלת או פתח נסתר שלא ניתן להבחין בקיומו והינו בטוח הרבה יותר מהפתחים המסורתיים.

חומרים איכותיים

בנוסף לשאר היתרונות אפשר לומר שדלת נסתרת מורכבות ממגוון חומרים איכותיים וחזקים, המאפשרים עמידות גבוהה לאורך זמן וללא צורך בתחזוקה. הצירים כמו הפתח עצמו יכולים ומיוצרים במגוון מתכות שונות או מעץ המתאימות למנעד רחב של חומרים למשל, אבן, בטון, דק ועוד.

גישה נוחה

הפתח או דלת נסתרת מאפשרים גישה קלה, נוחה וזריזה לכל מערכת ובקרה תוך הקפדה על הקו העיצובי הנדרש למשך שנים ארוכות. ישנו מגוון רחב של מידות מיוחדות בהתאמה אישית שניתן להתקין בבתים פרטיים, במשרדים ובמבנים. נוסף על כך הטכנולוגיה מאפשרת להתקין את הדלת או הפתח לרוב סוגי החיפויים השונים.

ספיר גייטס הינה חברה מקצועית ואמינה בעלת ותק וניסיון עשיר ומובילה בתחום הפתרונות לבריכה, חדרי מכונות, שערים וגדרות לבית ולמבנים ציבוריים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *